Të gjithë e mbani mend këngën “Djaloshi im”, nga këngëtarja e njohur Mirsa Kërqeli.

Mirsa me këtë këngë ka arritur aq shumë sukses, saqë dëgjohet edhe ditët e sotme.

Por Mirsa ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e muzikës së saj.

Që një kohë të gjatë Mirsa është larguar nga skena muzikore duke iu përkushtuar plotësisht familjes së saj.

Mirsa pak kohë më parë është bërë nënë për herë të dytë dhe ndihet më e lumtur se kurrë pranë bashkëshortit e dy fëmijëve.

Në një fotografi që ka postuar Mirsa ajo shihet pranë bashkëshortit të saj ku shihen të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Kujtojmë se Mirsa kishte paralajmëruar një projekt të ri për fansat e saj, mirëpo deri më tani ende nuk ka asgjë.