Sot po e lanson klipin e ri.

Në ora 18:00, Mihrije Braha do të na ‘djegë’ të gjithëve me këtë klip, pasi do të duket më seksi se kurrë më parë.

Kjo të paktën shihet nga një fotografi të hedhur në Instagram nga ana e saj.

E veshur me bikine dhe e mbështjellur me një këmishë të bardhë, këngëtarja përkundër moshës që ka duket shumë më seksi se shumë kolege të saj që akoma janë në moshën 20-30 vjeçare!