Këngëtarja e njohur nga Kosova, Flaka Krelani, shquhet për pamjen dhe linjat atraktive.

Ajo është padyshim një ndër femrat me trupin më seksi të shou-bizit shqiptar dhe këtë e ka vërtetuar me paraqitjet e saj gjithnjë elegante dhe ekstravagante në skenë.

Thuajse të njëjtin stil Flaka e praktikon edhe në përditshmëri.

Ajo ndan shpesh me fansat e saj imazhe të ndryshme nga përditshmëria, teksa së fundmi Krelani ka publikuar disa fotografi nga seti i saj më i ri fotografik, i cili e sjell më ndryshe.

Në njërën nga fotot Flaka shfaqet me bikini në shkëmbinjtë e Mirushës, teksa në fotografinë tjetër, ajo duket e shtrirë në ujëvarën me dallgë të krijuar nga rrjedhja e ujit.

Në sy bien edhe format e saj trupore, të cilat theksohen bukur me bikinit, që këngëtarja ka veshur në fotosesionin e saj të realizuar nga Korab Kusari.