Bukuroshja e ekranit Luana Vjollca shquhet për linjat e saj trupore shkruan Artistët shqiptarë. Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur në paraqitjet e saj gjithmonë ka një trup të tonifikuar me të pasme gjigante, ashtu siç do të donin ti kishin shumë femra.

Por a janë prej së vërteti këto të pasme Luana?

“Vipat e Bllokut” kanë postuar një foto ku shihen mbathjet e Luanës. Dëshpëruese ajo mbanë veshur të brendshme me mbushje fallco për ta arritur pamjen që ka.

Ja foto që e vërteton këtë: