Melanie Trump ka marr gjithë vëmendjen e mediave botërore kur arriti në kryeqytetin francez Paris.

Donald Trump ka filluar një vizitë disa ditore në shtetet evropiane dhe kësaj radhe është takuar me presidentin francez Emanuel Macron.

Por, bukuroshja sllovene dhe bashkëshortja e presidentit amerikan ra në sy për elegancën e treguar. Për herë të parë që prej se është bërë Zonja e Parë e SHBA-ve, Melanie është shfaqur e veshur me fustan dhe këpuca të kuqe.

Theksojmë se 47-vjeçarja ka vizituar disa të sëmurë në një prej spitaleve parisiene.