Rashel Kolaneci, kampionia e kickbox-ing në Shqipëri është kthyer në një nga vajzat më të përfolura e të dëshiruara pas daljes së vazhdueshme në emisionin e përjavshëm ‘Xing me Ermalin’ krah moderatorit Ermal Mamaqi. Rashel ka tërhequr vëmendjen jo vetëm për bukurinë, por edhe për format fizike, duke u përfolur shpesh për operacione plastike dhe photoshop në fotot që poston në rrjetet sociale.

Këto ditë të nxehta vere bukuroshja ka zgjedhur t’i kalojë në plazhet e jugut shqiptar.

Ajo ka postuar disa foto shkëputur nga këto momente ku duket më tërheqëse se asnjëherë tjetër ku fansat e komplimentojnë për format trupore.