Ariana, bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahut ka tash e një kohë që është shndërruar në senzacion të rrjeteve sociale.

Ajo ndiqet nga më shumë se 100.000 vetë në rrjete sociale dhe kjo jo pa arsye!

Me stilin e saj unik të të veshurit dhe ndarjen e përditshmërisë me personat kurioz në këtë pjesë,Ariana ka fituar vëmendjen e shumë ndjekësve. E statusin e saj prej fashionista, bukuroshja e ka vulosur sërish sot.

Me një fustan me dy ngjyra – të bardhën e të kuqen dhe një çantë gjithashtu me të kuqe, Ariana ka shkëlqyer me pamjen. Më poshtë fotografia. /Prive