Marina Vjollca ende po vazhdon pushimet në det.

Prezantuesja seksi po na mban të informuar nga atje ndërsa nuk kanë munguar fotot provokative të cilat ka pasur fatin t’ia realizoi i dashuri i saj, Geti.

Së fundmi Marina ka ardhur me disa pamje të reja nga plazhi ku duket shumë e relaksuar dhe tërheqëse.

T mobile In article [4]