Çifti Marina Vjollca dhe Getoar Selimi po kalojnë momente të paharruara në pushime. Meksika dhe Miami kanë qenë destinacioni i Marinës dhe Getoarit, në pushimet që kanë filluar prej disa ditësh.

Se këto pushime janë të paharruara për çiftin, e tregojnë më së miri imazhet që ata po publikojnë sjellin kohë pas kohe në rrjete sociale për fansat e tyre. Së fundi Marina ka postuar një foto të shkrepur nga Getoari, ku shihet e futur në pishinë dhe duke marrë pozë joshëse.