Mariah Carey mori pjesë në një aventurë mjaft të pazakontë në 4 korrikun.

Këngëtarja 47-vjeçare dhe i dashuri i saj Bryan Tanaka, së bashku me binjakët e saj, Monroe dhe Moroccan, notuan me disa peshkaqenë miqësor.

“Dita e peshkaqenëve, mos u bëni merak, ata janë miqësor”, shkroi Mariah nën një fotografi në llogarinë e saj në Instagram.

“Asnjëherë nuk mendova se do ta bëja këtë”, shkroi Bryan në Instagramin e tij.