Ajo është e njohur për stilin e saj të veçantë dhe zgjedhjen e veshjeve në tapetin e kuq dhe në ngjarje të mëdha.

Por Rihanna ishte mbretëresha e natës derisa arriti në Londër në premierën e  Valerian And The City Of A Thousand Planets, të hënën mbrëma,

29 vjeçarja mori gjithë vëmendjen teksa zbriti nga vetura, e veshur me një fustan të kuq të gjatë, me një dekolte të hapur, të paparë deri më tani.

Ylli dukej e mahnitshme dhe bëri që të gjithë të kthenin kokën për ta shikuar, derisa ishte gjoksi që rrëmbeu gjithë vëmendjen, pasi dukej sikur po i ‘shpërthente