Moderatorja seksi, Luana Vjollca njihet për sharmin e saj dhe format që shumë prej modeleve ia kanë zili.

Luana linjat e saj i konsideron si ‘arma’ më e fortë e bukurisë femërore, dhe për këtë shihet të ketë një përkujdesje të madhe duke mos e përjashtuar as fotoshopin për të arritur atë që do.

Në një foto të publikuar në Instagram ajo shihet t’i ketë thyer gishtat duke u munduar ta hollojë belin.

Foto të tilla asnjëherë nuk shpëtojnë pa u vërejtur nga “Vipat e bllokut”, të cilët janë të shpejtë për t’i publikuar këto foto.