Luana Vjollca është një moderatore shumë e njohur dhe e dashur për publikun por vitet e fundit ajo ka nisur një karrierë edhe në fushën e muzikës.

Për habinë e shumëkujt, bukuroshja ndezi motorët këtë verë duke nisur një tur intensiv koncertesh pas publikimit të projektit më të fundit,‘Benzina’ i cili u prit shumë mirë.

Ndalesa e fundit e këngëtares mbrëmjen e kaluar ishte Vushtrria, ku është pritur në mënyrë spektakolare nga turma e madhe e fansave, që kishin ardhur për të ndjekur atë.

Këtë gjë e tregon videoja e postuar në Instagram nga vetë Luana, e cila shfaqet mjaft e qeshur dhe e lumtur për pritjen që iu bë.

 

Zemra plot! Faleminderiit Vushtrriaaa ???

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Global