Prezantuesja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, nuk rresht së tentuari për t’u bërë edhe këngëtare. Ajo i ka dhënë fund pritjes së fansave të saj.

Moderatorja ka publikuar këngën e saj më të re me titull ‘Benzina’. Ritmet verore dhe sensualiteti i Luanës pritet ta kthejnë këtë këngë ndër më të preveruarën e stinës.

Luana si gjithm,onë nuk ka xhgënjyer me stilin e saj super sexy. Moderatorja me sa duket nuk ka në plan t’i largohet botës së muzikës.