Ditën e djeshme, prezantuesja bukuroshe Luana Vjollca postoi në Snapchat nga një event i kurorëzimit të dashurisë mes dy personave, që nga burime të afërta u kuptua se janë familjarë të të dashurit të saj, Krenar Çoçajt.

Ndonëse nuk po kursehet më për komente dhe foto me familjare të personit të zemrës, Luana nuk po e shkel një parim.

Bukuroshja akoma nuk është shfaqur publikisht përmes ndonjë postimi me Krenarin. Sidoqoftë, Prive ka arritur të sigurojë një imazh ku dyshja shfaqen bashkë.

Një çift i tillë kaq i bukur, përfundimisht nuk ka arsye për t’u mos ekspozuar.