Blogerja Lori Hoxha nuk ndalet së surprizuari.

Ajo ka publikuar një  foto nga bregdeti ku duket në format e saj më perfekte të mundshme. Super sensuale dhe forma trupore në perfeksion Lori ju tregon se çfarë është jeta.

‘Deti, jeta’-shkruan trashëgimtarja e Top Media