Aktorja Lindsay Lohan ka thyer trendin e Hollywood-it duke kërkuar që amerikanët ta mbështesin Trump-in, transmeton arbresh.info.

Ajo ka thënë që kombi duhet ta mbështet presidentin Trump pavarësisht komenteve seksiste të vitit 2004.

“Ai është presidenti, nëse nuk mund ta mundni duhet t’i bashkoheni ” ka thënë Lohan në një intervistë për The Dayly Mail.

 Aktorja është bërë ë famshme par filmin “Mean girls” ka shprehur interes edhe në fenë islame dhe ka takuar edhe disa lider të shteteve islame.