Moderatorja Liberta Spahiu ishte e ftuar në emisionin e shoubizit ‘Mirage”. Kohët e fundit Liberta ka qenë shumë e përfolur në mediet rozë për një lidhje dashurie mes saj dhe kantautorit Flori Mumajesi.

Njëherë u përfol se u lidhën dhe po jetojnë së bashku, ndërsa ditët e fundit po qarkullojnë thashetheme se ata janë ndarë.

Liberta rrëfeu gjithçka për lidhjen me Florin,  a është ajo në lidhje me të mund ta kuptoni në videon e mëposhtme, në të cilën gjendet intervista e Libertës.