Moderatorja e Prive, Liberta Spahiu është shfaqur “topless” në një paraqitje të saj nga Mauritius

E veshur vetëm me një bluzë të bardhë, Liberta është paraqitur shumë e nxehtë gjatë pushimeve të saj në këtë shtet derisa ka treguar asetet e saja seksi.

Ajo duket shumë në formë?

Liberta njihet edhe si njëra prej moderatorëve që i kushton rëndësi të madhe fizikut të saj, shkruan GazetaExpress.

Ajo vazhdimisht bën ushtrime në palestër duke i ruajtur kështu format.

Që disa ditë ajo është në pushime në Mauritius ku edhe ka vizituar vende të ndryshme dhe interesante të këtij vendi ekzotik që gjendet në oqeanin indian. Ai njihet si një ishull me laguna, plazhe dhe ujëvare shumë interesante duke e bërë si njërin prej parajsave që ja vlen ti vizitoni gjatë verës.