Lirisht mund të themi se Ledri Vula është reperi më i dashur për publikun shqiptar.

Bëhet fjalë për reperin e njohur Ledri Vula i cili sot feston ditëlindjen e tij të 31-të.

Nga miqtë e familjarët ai është befasuar me një torte speciale, për të cilën ai është emocionuar shumë dhe e ka publikuar në rrjetin social Instagram.

Për më shumë shikoni fotografinë.