Ledion Liço dhe Marina Vjollca janë dy nga figurat më të njohura të ekranit të ‘Top Channel’ të cilët e kanë nisur dhe zhvilluar karrierën e tyre pikërisht aty mbi 10 vite më parë.

Që në fillimet e tyre, projektet e përbashkëta i kanë lidhur Liçon dhe Vjollcën në bashkëmoderime si ai në ‘Top Fest’.

Madje, ata shiheshin shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe të miqve të tjerë, pjesë e të njëjtit ekran, por me kalimin e viteve kjo duket të ketë ndryshuar.

Prej kohësh është përfolur një largim i Marinës nga ‘Top Media’ ndërkohë që pak ditë më parë ‘Xing.al’ zbuloi se Marina do të drejtojë një emision të rëndësishëm në ‘Klan Tv’. Por, ky hyn Ledioni në këtë mes?

Blitz.al shkruan se moderatori Liço ka hequr Marinën nga lista e tij e ndjekësve në Instagram bashkë me motrën e saj Luana Vjollca duke nxitur dyshime se mes tyre mund të ketë mosmarrëveshje.

Image