Ajo është një nga këngëtaret shqiptare, e cila konsiderohet edhe një nga më seksit dhe më provokueset.

Këtë herë Ledina Çelo ka publikuar në rrjete sociale foto nga pushimet e saj ku sigurisht pozat e saj nuk mund të mos ishin më seksi se asnjëherë.

Shikoni sa bukur duket e veshur me rroba banjo trup këngëtarja shqiptare.