Kylie Jenner i është hakeruar Snapchati, dhe personi prapa hakerimit ka kërcënuar se do të publikojë fotografi nduo të saj.
Llogari e Kylie dërgoi një mesazh të dielën me një kod të verdhë të Snapchat që çonte tek një përdorues me emrin ‘chikri95’.

Në përshkrim ai iu tha ndjekësve të modeles që “t’ia bëjnë add atij për nudot e Jenner”, transmeton Gazeta Express.

Ndërsa, llogaria në Twitter e po këtij personi postoi një tweet në të cilin shkruante: “I kam nudot e Kylie HAHAHA”.

Për fat të mirë për motrën Kardashian, asnjë fotografi nudo nuk është bërë publike ende.

Pavarësisht ndërhyrjes totale në privatësi, përdoruesit e Twitter po prisnin që Chikri98 t’i publikonte fotot nudo.