Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori turk Tolgahan Sayisman, janë ndër çiftet e preferuara të publikut shqiptar.

Të bukur, të pasur e të famshëm, të rinjtë sapo janë martuar dhe po shijojnë ditët e para të lidhjes së martesës së tyre.

Në këtë pjesë, nuk mungojnë shëtitjet nëpër vendet e bukura të Turqisë, duke i rënë rreth e përqark bregdetit me varkë.

Nga aty çifti ka realizuar një fotografi me filtra të Snapchat, ku duken tejet  të lezetshëm.