Një buqetë gjigande me trëndafila ka marrë këngëtarja shqiptare, Xhensila Myrtezaj.

Por çuditërisht ato nuk ishin dhuratë nga i fejuari i saj Bes Kallaku. Krah fotos Xhensila shkruan të dua. Këto fjalë zemre dhe kjo super dhuratë i është bërë Xhensilës nga mikja e saj më e mire