Kylie Jenner ka zbuluar ditën e martë, statujën e saj prej dylli që ndodhet në “Madame Tussauds” në Hollywood.

Ndërkohë që e ka publikuar në rrjetet sociale, ishte vërtet e vështirë të dalloje se cila ishte Kylie artificiale dhe cila natyrale.

Ylli televiziv ka pozuar pranë statujës së saj dhe në foton e postuar në “Instagram”, ka shkruar: “Bëra një “Facetime” me familjen time…të gjithë u mashtruan”