Këngëtarja e njohur Poni i është rikthyer tregut muzikor me këngën e saj më të fundit.

“Mon Amour” titullohet kënga e saj më e re dhe e rikthen Ponin në formë duke përmbushur në këtë mënyrë kërkesën e shumë ndjekësve të sa