Bukuroshja shqiptare është duke vazhduar pushimet e saj luksoze në plazhet më të shtrenjta botërore

Bukuroshja dhe modelja Kristine Prengaj ka lënë shumë njerëz me gojë hapur me paraqitjet e saj të fundit në Instagram.

Kristinën asnjëherë kështu nuk e kemi parë, shkruan GazetaExpress.

Ajo ka ekspozuar gjoksin e saj të përmasave të mëdha duke treguar kështu se është njëra prej modelëve më të kërkuara tek shqiptarët

Se është kështu do ta shikoni edhe në këto foto super të nxehta të saj të realizuar së fundmi