Artistja dhe modelja shqiptare Oriola Marashi duket se është dashuruar në këngën e re të Butrint Imerit “Bella”

Por, jo vetëm.

Asaj duket se i pëlqen këngëtari i ri, i cili ka shpërthyer kohëve të fundit me këngën e tij Bella e cila është duke shkuar drejt 10 milion klikimeve, shkruan GazetaExpress.

Butrinti kishte lansuar këtë këngë me kompanin AVD Digital, para një muaji dhe ajo është konsideruar si hit i shqiptarëve .

E kjo i ka lënë përshtypje bukuroshes shqiptare e cila me një status në rrjetet sociale haptazi ka shprehur simpatinë për këngëtarin kosovar.

“Jam mbyllur në shtëpi, s’mund të hap asnjë derë se kam frikë mos me del Butrint Imeri duke kënduar ‘Bella, Bella’”, ka shkruar ajo.