Ajo është ndër fytyrat më të përfolura në showbizin vendor.

Valltarja seksi e cila ishte tejet aktive në rrjetet sociale, ka mbyllur llogarinë e saj në Instagram.
Kjo vërtetë nuk pritej por arsyeja nuk dihet.

Para disa jave ajo lansoi edhe projektin më të ri të titulluar “Sheik” , por ky hap nuk pritej nga ajo duke marrë parasysh se fansat e pëlqyen këngën jashtë mase dhe numri i ndjekësve shkoi në rritje.