Modelja e njohur, Josephine Skriver duket se nuk po i përballon aq lehtë temperaturat e nxehta.

Skriver, ka pozuar pa sytjena duke e mbajtur në këtë mënyrë gjoksin me duartë e saj.
Modelja në fjalë shquhet për fizikun e saj seksi, dhe jo rrallë herë edhe provokimet që i bënë – shkruan Indekosnline.
Josephine, mos e tepro më shumë …