Quhet Soraja Vuçeliç dhe është mjeshtre…

Modelja serbe është përfolur si një ish-e dashur e yllit të Barcelonës, Neymar.

Kohët e fundit ajo është bërë shumë aktive në rrjetet sociale duke postuar foto vërtet “të nxehta”.

Shumë nga mediat rozë kanë vënë pullën “fotot ndalohen për minorenë”.

Por fotot e Sorajas s’ka perëndi që t’i ndalë, pasi ajo e thyen rrjetin.