Paulo Dybala duket se i ka dhënë lamtumirën Antonella Cavalierit dhe tashmë është në një marrëdhënie me Oriana Sabatinin.

Në Argjentinë janë të sigurt se bukuroshja 21-vjeçare nga Argjentina, është frymëzimi i ri i yllit të Juventusit.

Oriana është modele, këngëtare dhe aktore, e cila u bë e famshme duke luajtur Azulin, protagonisten e telenovelës “Aliados”.

Global

Deri tani, as Dybala dhe as Oriana, nuk kanë reaguar ndaj zërave që vijnë nga Argjentina dhe që konfirmojnë një romancë mes tyre.

 

T mobile In article [4]