Majlinda Zeka tashmë është bërë e njohur për publikun e mediat, e krejt kjo pas lidhjes së saj me reperin e njohur nga Kosova.

Ndërsa sot ne ju njohim me motrën e saj e cila i ka ngjarë aq shumë, ajo quhet Elizabeta dhe është e martuar, shkruan lajmi.net

Kujtojmë se Majlinda dhe Majki patën një lidhje të shkurtër e cila përfundoi me ndarje ani pse pas la diçka shumë të madhe, foshnjen.

Dyshja, me apo pa dashje kanë sjell në jetë një djalë të cilit Majlinda ia vuri emrin Roan e që pas lindjes së tij raportet e çiftit filluan të rregullohen.

Ata madje kanë filluar ta ndjekin edhe njëri-tjetrin në Instagram, ndoshta po nisin diçka të re.

T mobile In article [4]