Ish banorja e Big Brother,  Françeska Jaçe ka lënë pa fjalë me pamjen e saj të fundit.

Ajo gjithmonë kujdeset që postimet e saj të jenë perfektë në syrin e fansave të saj. Gjithmonë e kuruar në detaje dhe grimuar si deh super sexy.

Por këtë herë Françeska ka zbuluar fytyrën e saj, teksa ishte duke u trajtuar tek estetistja. Pa frikë mund të thuhet se Françeska duket po aq simpatike sa me make-up.