Për modelen 52 vjeçare Elizabeth Hurley vitet që mban mbi supe janë thjesht çështje shifrat.

Ajo poston foto të shumta në rrjetin sociale facebook ku tregon linjat perfekte dhe format superseksi.

“Kërkoj ndjesë për mungesën e gjatë” shkruan artistja dhe modelja në facebook, e cila ka festuar 52 vjetorin më 10 qershor.