Ajo vazhdon të jetë ndër modelet më seksi që keni parë.

Modelja britanike, Casey Batchelor ka bërë disa poza mjaft provokuese teksa po ushtronte joga.

32-vjeçarja edhe njëherë dëshmoi fleksibilitetin e saj dhe ritheksoi format e saj.

Ajo ka ‘bombarduar’ llogarinë e saj në instagram me fotografi të nxehta ku shihet duke ushtruar joga të cilat kanë ‘çmendur’ fansat e saj.