Vjen fermenti i radhës! Kim Kardasian ka dalë pa sutjena, duke treguar edhe njëherë gjoksin e saj gjigant dhe thithkat e saj. Gjithçka ndodhi ndërsa sekbomba e famshme po dilet për një darkë romantike me burrin e saj Kanye West.

Kim Kardashian njihet si një femrat që vazhdimisht tregon hiret e saj. Dhe fotot e fundit janë të këtij lloji ku ajo ka dalë kështu, duke shkuar në darkë romantike bashkë me burrin e saj Kanye West në Beverly Hills.

Nëna e dy fëmijëve ka treguar, se nuk ka pasur të veshur as sutjena dhe as të brendshme, ndërsa ka treguar trupin e saj të tonifikuar dhe gjoksin e saj për të cilin ajo përflitet shumë nëpër mediat amerikane.