E veshur me një bluze transparente Kim Kardashian nuk i ka lënë hapësirë imagjinatës.

Ylli i televizioneve e njohur për format e saj bombastike ka nxjerrë në pah gjoksin e saj ndërsa darkonte me bashkëshortin Kanye West në Beverly Hills.

38-vjeçarja i kishte ‘harruar’ reçipetat e saj në shtëpi dhe tërhoqi të vëmendjen e të gjithëve me pamjen e saj provokuese.