Ajo nuk e mban sekret se sa vështirë e ka për të punuar për të mbajtur trupin e saj të dobët.

Dhe Kim Kardashian, me krenari ekspozoi format e saj seksi trupore, gjatë një dalje të mërkurën në mbrëmje, shkruan Daily Mail,

Ylli 36-vjeçar u shfaq me pantallona gri dhe një bluzë të shkurtër, e cila ia mundësoi asaj të zbulonte barkun e sheshtë, derisa kishte mbathur çizme të gjata.

Gruaja e Kaney West dukej tejet joshëse derisa po dilte nga dyqanet e komzetikës