Ajo vendosi të bie në qendër të vëmendjes duke veshur një palë pantallona të shkurtra prej lëkure gjatë një udhëtimi me vajzën e saj të hënën pasdite.

Megjithatë, pas angazhimeve të saj prej një nëne, Kim Kardashian gjeti kohë edhe për relaksim, pasi vendosi të dal në një takim darke.

Kim, e cila ka 36 vjet, u pa të ketë dal në publik vetëm në një palë sytjena të markës së njohur botërore Gucci.

Ylli i njohur televiziv e kombinoi atë me një palë gete ngjyrë blu të errët dhe një xhaketë.

Në këtë kohë vape, Kim ngriti në këtë rast temperaturat edhe më shumë!