Këngëtarja e njohur, Kida ka publikuar këngën e saj më të re për të gjithë fansat e saj.

“Pe du”, është kënga e realizuar edhe me videoklip, shkruan Indeksonline.

Skena të ndryshme janë realizuar në plazh, ku ajo duket shumë seksi. Për këtë këngë, Kida ka bashkëpunuar me Zzap dhe Chriss.