Këngëtarja bukuroshe Kida, duket se ka marrë pak kohë për veten pas një sezoni të lodhshëm.

Kida po shijon pak ditë relaksi dhe këtë e ka treguar ajo vetën nëpërmjet fotove të fundit që ka postuar në Instagram. shkruan, Sovrani.info

Ajo duket në bikinit shumë seksi që nxjerrin në pah formën e saj të përkryer fizike./Sovrani.info