Manchester United ende nuk i ka bërë zyrtare fanellat për sezonin 2017/18, por tashmë ato janë konfirmuar. Është faqja “Footyheadlines.com”, ku ka publikuar foto të Jones, Lingard dhe Shaw me fanellën e re të “Djajve të Kuq” për sezonin 2017/18. Manchester United e mbylli sezonin në mënyrën më të mirë, duke triumfuar në Europa League, për t’u kualifikuar direkt në fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve

Comments are closed.