Aktorja turke Neslihan Atagul është bërë e njohur në Kosovë me rolin e saj si Nihan të serialit “Kara Sevda”,

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe nuk heziton që jetën e saj private ta tregojë edhe në këto rrjete.

 Ajo publikon shumë shpesh fotografi të cilat kapin pëlqime të shumta.  Ja disa nga fotografitë më të bukura të Nihanit.