Trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha është një nga nënat më të reja të showbizzit shqiptar dhe një ndër më të përkushtuarat.

Ajo shpesh publikon në rrjete sociale momente nga rritja e vogëlushit. Këtë herë postuar në profilin e saj në SnapChat një foto ku ka treguar sesi e vendos Londonin në gjumë. Tashmë nënë e bir nuk ndahen për asnjë çast nga njëri-tjetri