Reperi Gjiko dje lansoi projektin e tij më të ri, të cilin e solli në bashkëpunim me Nora Istrefin.

Pas publikimit të këngës së dyshes, shumë prej kolegëve të tyre e shpërndanë këngën në profilet e tyre si shenjë përkrahjeje.

E padyshim që nuk mungon as përkrahja që i tregon e dashura e Gjikos, moderatorja Elita Rudi.

Në profilin e saj në Instagram, Elita ka postuar një foto nga një pjesë e klipit, duke e etiketuar Gjikon dhe Norën sipër, kurse afër titullit kishte vënë një emoji të bombës, duke e cilësuar ‘bombë’ të vërtetë këngën.