Imazhi i këngëtares Xhensila Myrtezaj, është shndërruar në idol për shumë vajza të reja.

Këngëtarja që ka fytyrë kukulle, ka një mori fansash të muzikës së saj dhe ata janë shumë të dhënë pas Xhensilës.

Këtë këngëtarja e dëshmon më së miri përmes një videoje të publikuar në rrjete sociale, ku shfaqë dashurinë që ajo ka për vajzat që e simpatizojnë e po ashtu, edhe adhurimin që vogëlushet kanë për Xhensilën.

“Ju ma zbukuruat ditën”, ka shkruar Xhensila në një post të Instagramit, duke përdorur një hashtag të grupit të fansave të saj #Xhensilator