Kaltrina Lulaj, një nga femrat më seksi në Kosovë, ka publikuar në Instagram një fotografi me biletën dhe faturën e saj të pushimit.

Sipas fotografisë së publikuar, bukuroshja pushimet do t’i kalojë në Maldive dhe Siri Lankë.

Eh këto pushime bukuroshes nga Peja i kushtuan plot 18 mijë e 900 euro.

Kaltrina është aktive çdo ditë në rrjete sociale, ku poston fotografi shumë provokuese – gjë që e bën të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Këto janë disa nga fotografitë e fundit të saja në Instagram: