Këngëtarja e njohur shqiptare, Ledina Çelo, edhe pse tashmë nuk është më aktive në botën e muzikës, vazhdon të tërheqë vëmendjen e medieve për shkak të paraqitjes së saj.

Së fundmi ajo mësohet se po u kalon pushimet me fëmijët e saj në bregdetin jugor të Shqipërisë. Ajo është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale, ku publikon herë pas herë fotografi nga përditshmëria e saj, shkruan Syri.net.

Sot sapo ka poshtuar sot në Instagram një fotografi ku shfaqet ne një puthje të nxehtë me bashkëshortin e saj dhe atë e ka shoqëruar me një deklaratë të fortë dashurie në gjermanisht “Ich liebe dich!??”, e cila në shqip përkthehet të “Të dua!??”.

 

T mobile In article [4]